Путін багатший за двох найзаможніших людей планети разом узятих – німецькі ЗМІ

Капітал Путіна оцінюється в діапазоні від $36 млрд до $200 млрд

Про статки президента РФ Володимира Путіна ходять легенди: точних даних про його капітали досі немає, проте оцінки експертів фінансової галузі дозволяють зробити деякі висновки, пише Finanzen.net.

«Нещодавно виконавчий директор компанії Amazon Джефф Безос оскаржив право Білла Гейтса називатися найбагатшою людиною в світі. На кілька годин засновник Microsoft був змушений поступитися пальмою першості Безос — поки акції Amazon знову не впали. Це вкотре розбурило дебати навколо того, хто ж на насправді є першим багатієм на планет», — йдеться в статті.

«Уже давно не секрет, що Володимир Путін входить у клуб (доларових) мільярдерів. Однак досі не ясно, скільки ж грошей у президента Росії. Він ніяк не коментував цю тему. Є різні думки з цього приводу. Капітал Путіна оцінюється в діапазоні від $36 млрд до $200 млрд. Про $200 млрд каже знавець Росії, фінансист і інвестор Білл Браудер. Якщо його припущення правдиві, путінське багатство перевищує статки Безоса і Гейтса разом узятих», — зауважує видання.

«Путіна не знайдеш в списку найбагатших людей за версією Forbes. Одна з причин може бути пов’язана з його президентською посадою», — пише видання, посилаючись на заяву редакції американського журналу про те, що в своїх рейтингах вони «не враховують диктаторів і членів королівських будинків». «Чутки та домисли про багатства Путіна, тим не менш, не вщухають», — резюмує видання.