В Україні неплатоспроможним визнано ще один банк

Банк «Гефест» не виконав вимог НБУ щодо приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн грн

У вівторок, 1 серпня, правління Національного банку України прийняло рішення про зарахування банку «Гефест» до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«ПАТ «КБ «Гефест» не забезпечило виконання вимог нормативно-правових актів Національного банку України у частині приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн грн, у строк до 11 липня 2017 року», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що розмір регулятивного капіталу банку «Гефест» на 31 липня 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня.

«З огляду на зазначене та відповідно до пункту 2 частини першої статті 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність», Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних», — наголошують у Нацбанку.

Повідомляється також, що банк «Гефест» був створений наприкінці 2013 року. Зважаючи на кризові явища в економіці, банк фактично не здійснював активної діяльності та станом на дату прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних не мав жодних зобов’язань перед клієнтами.