Багато з виявлених нелегальних мігрантів постраждали від теплового удару та зневоднення, адже в транспортному засобі не працювала система кондиціонування.

Кількість жертв контрабандистів у Сан-Антоніо зросла до 10

Від теплового удару у виявленій на парковці супермаркету в Сан-Антоніо в штаті Техас вантажівці загинули десятеро мігрантів.

Уточнені дані у понеділок, 24 липня, повідомили представники місцевої владив, передає Deutsche Welle з посиланням на Reuters. 

Раніше повідомлялося про вісьмох загиблих. Ще щонайменше 15 осіб — дітей і дорослих — у тяжкому стані.

Багато з виявлених нелегальних мігрантів постраждали від теплового удару та зневоднення, адже в транспортному засобі не працювала система кондиціонування. При цьому в Сан-Антоніо температура повітря сягала 37,8 градуса за шкалою Цельсія, наголошують представники місцевої влади.

Між тим дипломати Мексики повідомили про наявність серед виявлених біженців — як серед тих, хто вижив, так і серед загиблих — своїх громадян, інформує агентство AP, що посилається на слова генерального консула Мексики в Сан-Антоніо.

За інформацією консула, наразі ведеться робота з встановлення осіб виявлених мігрантів. Міністерство закордонних справ Гватемали також заявило, що серед виявлених мігрантів щонайменше двоє вихідців з цієї країни.