Луценко визнав підробним підпис Саакашвілі – екс-президент Грузії

Генпрокурор Юрій Луценко по суті визнав безпідставність позбавлення екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі українського громадянства

Про це заявив колишній керівник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

Стало відомо, в яку пастку загнали Саакашвілі

Політик відповів на заяви Тбілісі про намір домогтися його депортації зі США: «Це дійсно так, що вони все зробили, аби забрати мене, в даному випадку зі США. Це радянський підхід до вирішення проблеми. Але ми зараз живемо у 21 столітті, тому такі речі не працюють. Ми живемо в демократичному світі».

Крім того, Саакашвілі повідомив, що вже зробив запит в ГПУ і має два важливих документи на руках.

«Перший – це документ, який ГПУ написала два роки тому, що всі справи проти мене у Грузії визнано політичними. Другий – в Україні на мене немає жодних кримінальних справ і я не підозрююсь у жодних кримінальних правопорушеннях на території України», – уточнив він.

Також, за словами екс-президента Грузії, Луценко в розмові з блогерами два дні тому визнав, що підпис на документі, який дав підстави владі позбавити його громадянства, – підроблений.

«Це визнав генеральний прокурор! Тому зараз він зобов’язаний розпочати справу проти цих підробок. А документальних підстав зупинити мене немає. Те, що повідомлені США, Європа та авіалінії – це мене не стосується. Немає сили, яка мене зупинить, я говорю це свідомо, з повною відповідальністю і ви це побачите найближчим часом», – зазначив Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив, що анкета, неправдиві відомості в якій стали причиною позбавлення його українського громадянства, виявилася підробкою.

За матеріалами Zik