Згідно із правилами закладу, відвідувачі не можуть приходити у ресторан після 19.00 у шортах.

Мера італійського містечка вигнали з ресторану через шорти

Мера міста В’яреджо в італійській Тоскані попросили залишити місцевий ресторан, оскільки його одяг не відповідав дрес-коду. Про це пише «Європейська правда».

Як сам Джорджо дель Гінгаро написав на своїй сторінці у Facebook, інцидент трапився кілька днів тому, коли він та його дружина домовилися пообідати з друзями в одному із ресторанів. Оскільки це була дружня зустріч, він вирішив одягтися в стилі «casual».

«Ми прийшли, сіли за столик з виглядом на набережну, спілкуємося з людьми за сусіднім столиком, яких я знаю, обговорюємо день (…) Проте через якийсь час до мене незграбно підходить офіціант та каже, що оскільки я не одягнений у довгі штани, то я не можу залишатися в ресторані», — розповідає політик.

За кілька хвилин, за словами мера, офіціант повернувся та ще раз люб’язно попросив залишити ресторан, оскільки носіння шортів суперечить дрес-коду закладу.

«У цей момент я просто був повинен встати, попрощатися з приголомшеними людьми за сусіднім столиком, вибачитися перед друзями та вийти, не без сорому», — пише політик.

За інформацією одного з місцевих видань, йдеться про заклад у В’яреджо «Club Nautico Versilia». Його адміністрація згодом вибачилася за інцидент. 

Згідно із правилами закладу, відвідувачі не можуть приходити у ресторан після 19.00 у шортах. В адміністрації також пояснили, що увагу на шорти мера звернув хтось із відвідувачів, а сам офіціант не впізнав мера.