Мін’юст офіційно дозволив ображати євреїв

Стало відомо про скандальне рішення міністерства юстиції України

Так, у відомстві заявили про те, що в нинішньому законодавстві країни не міститься жодної заборони на вживання поняття «жид».

Атака на посольство Ізраїлю: відео з місця смертельного інциденту

Таким чином, за наявними даними, представники відомства відповіли на запит від Елеонори Гройсман, головного редактора видання «Київ єврейський».

Приводом для цього запиту, стали нещодавні висловлювання деяких представників націоналістичної партії «Свобода». Як відомо, вони багато разів траплялися на використанні термінів “жидівка” і “жид” у своїх висловлюваннях.

У відповіді Мін’юсту зазначено, що за підсумками проведеного відомством аналізу не було виявлено вживання в актах українського законодавства термінів «жид», «жиди» і «жидівка», а також будь-яких норм, що забороняють використання зазначених слів.

Нагадаємо, нардеп від партії «Свобода» Ігор Мірошниченко заявив у соцмережі, що відома голлівудська актриса Міла Куніс, яка народилася в Україні, є «жидівкою».

Нагадаємо, що 80% кандидатів до Верховного суду працювали в старій корумпованій системі та мають сумнівну репутацію. Про це повідомив голова Центру протидії корупцію Віталій Шабунін.

Журналісти опублікували скандальні дані переможців, які пройшли конкурс в новий Верховний суд.