Момент запуску ракети сфотографували з несподіваного ракурсу (фото)

Голландський пілот Крістіан ван Хайджст зняв з кабіни Boeing момент запуску Китаєм балістичної ракети, яка пролетіла над літаком

“Раптом ми помітили дуже яскрава пляма на горизонті, яке швидко зростало. Спочатку це виглядало як повітряна куля або дивну хмару, але через кілька секунд я ідентифікував її як контраст ракети, яка злетіла в небо”, – розповів він.

За словами пілота, екіпаж знав, що деякі частини китайського повітряного простору на північ і південь від їх маршруту були закриті, проте їм не надали ніяких інструкцій і не попередили.

“Нам не було надано ніяких подробиць, і нам не повідомили, що повинна бути запущена ракета, тому ця подія застала нас зненацька”, – зазначив він.

За його словами, їх літак опинився по центру забороненої зони, на півночі відбувався запуск, а на півдні повинні були впасти уламки ракети. Таким чином, ракета пролетіла прямо над ними на дуже великій висоті.

Нагадаємо, «Укроборонпром» провів випробування бойового модуля з новим типом озброєння для вітчизняної бронетехніки для запуску ракет РС-80, від ДАХК «Артем».

А українські аграрії з Інституту рису Національної академії аграрних наук України виростили на Херсонщині портрет легендарного українського поета і художника.