Напоїли батька: у АТОвця забрали квартиру (відео)

Печерський суд Києва визнав бійця АТО власником квартири, але лише половини

Рік тому Ростіслав Тихонов, поки ніс службу в АТО, незаконно залишився без своєї квартири в старому приміщенні Печерського району.

Тоді він разом з журналістами намагався потрапити в своє житло, але двері ніхто не відчинив, незважаючи на те, що за документами з’явилися нові власники.

Українська чиновниця тероризує родину АТОвця (фото)

«Ти воюєш не тільки за вітчизну, ти воюєш ще й за свою родину. І ось ти приїжджаєш і розумієш, що тобі треба боротися за свою родину та свою власність», – каже військовий.

Половина квартири належала Тихонову, а друга – батькові. Останнього напоїли і змусили підписати якісь документи. Згодом експертиза в кримінальному провадженні довела, що підпис зроблено людиною, який не відповідав за свої дії.

«Тут не треба бути експертом, щоб побачити, що є різниця. Подивіться на цей підпис. Тут у прізвищі відсутні букви. Тут підписуються договори на дві квартири, договір що він нібито запозичив гроші. Все це робиться протягом шести годин у нотаріуса, і нотаріус це бачить», – пояснила адвокат Тихонова Тетяна Козаченко.

Також з’ясувалося, що є в справі і підроблені документи: неіснуюче рішення суду, в якому Тихонов стверджує, що віддає свою частку квартири батька. А покупець Анатолій Остапенко стверджує: не знав, що угода укладає з порушеннями і квартиру купував за допомогою знайомих юристів.

В результаті, після року процесу, суд прийняв «половинчасте» рішення, визнавши право Тихонова на половину квартири.

При цьому, як зауважив захист, суддя не врахувала, що сам договір був укладений зі значними порушеннями, а отже має бути скасований повністю. Та й жити законний позивач і відповідач не зможуть через конфлікт інтересів.

За матеріалами «5 канал»