Довгоочікуваний філія музею Лувр в Абу-Дабі відкриється 11 листопада 2017 року.

Названа дата відкриття філії Лувра в ОАЕ

В ОАЕ оголошено про відкриття однієї з найочікуваніших культурних пам’яток в світі. Лувр Абу-Дабі відкриє свої двері 11 листопада цього року майже через 11 років після підписання безпрецедентної міжурядової угоди, що дала старт проекту, повідомляють «Російські Емірати».

З 11 листопада музей буде повністю працездатний. На виставці буде представлено близько 700 експонатів, приблизно половина з яких буде належати постійному зібранню музею, а інша половина буде складатися з експонатів 13 великих французьких культурних установ, включаючи Лувр, Музей Орсе і Центр Помпіду в Парижі, у тому числі «Вокзал Сен-Лазар» Клода Моне, автопортрет Вінсента Ван Гога і «Прекрасну Ферроньєру» Леонардо да Вінчі, яка вперше залишить Європу, щоб стати першою картиною епохи Відродження, виставленою на Близькому Сході.

Мануель Рабаті описав Лувр Абу-Дабі як «подарунок світу», чия краса, на його думку, здатна надати відвідувачам нову точку зору на світ. «Відвідування Лувру Абу-Дабі стане комплексним досвідом. Ви відкриєте для себе цю неймовірну будівлю, і ви зустрінете шедеври всіх історичних періодів і з усього світу», — сказав він.