Ніколаєнко розповів, коли буде вирішено питання Донбасу (відео)

Рішення конфлікту на Донбасі слід шукати за дипломатичним столом

Таку думку висловив лідер політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко в програмі Politeka On-line.

«Як дипломат, я вважаю, що рішення проблеми на Донбасі має народжуватись за дипломатичним столом. Упевнений, що вирішення цього питання буде знайдено. Питання тільки в тому, скільки тисяч людей ми втратимо до цього», – зазначив політик.

У той же час Ніколаєнко назвав причину, по якій «розійшлися» інтереси Євросоюзу і США.

«Скажімо так, інтереси Європи і Америки розходяться. Остання, на жаль для України, пішла по шляху підвищення ставок. У той же час спецпредставник США Курт Волкер все більше говорить, що ситуація на Донбасі – це військовий конфлікт, і вирішуватися він повинен відповідно. При цьому, одним з варіантів вирішення є ескалація», – підкреслив він.

Також Ніколаєнко уточнив, що може привести до збільшення втрат на Донбасі.

«З одного боку – я за те, щоб Україна могла себе захищати. З іншого боку – на третій рік війни, надати нам зброю для того, щоб ми агресивніше воювали з росіянами вже неефективно. Це призведе до великих втрат», – сказав політик.

Нагадаємо, 23 липня, розпочався візит в район проведення антитерористичної операції офіційної делегації Державного департаменту США, яку очолив Курт Волкер. Разом з ним в район проведення АТО прибули американські дипломати