Підсумки реформи Нацполіціі: думка українців здивувала

В опитуванні, що присвячено до другої річниці Нацполіції, респондентам запропонували на вибір два питання: красиві, ефективні, успішні, або поверніть міліцію

В результаті опитування 92% українців обрали другий пункт, і тільки 8% респондентів позитивно оцінили роботу Національної поліції.

Сергій Тарута: Нацполіція – це символ незворотних змін в Україні

Слід відзначити, що у голосуванні взяло участь більше п’яти тисяч чоловік.

Народний депутат Михайло Головко пояснює це тим, що реформа МВС голосно провалилася, а причиною невдачі є відсутність професіоналів у Нацполіціі через масове звільнення слідчих.

“За останній рік тільки по Києву більше 3 тис. вкрадених автомобілів, а розкрито менше 20 справ. В день, за моїми даними, в Україні відбувається приблизно 5 вбивств, які також не розкриваються. Рівень розкриття злочинів менше, ніж в 90-ті роки”, – заявив Головко.

Нардеп впевнений, що член колегії Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко і міністр Внутрішніх справ України Арсен Аваков навмисно замовчують про дану статистику.

Нагадаємо про те, що Національна поліція України була створена в рамках реформи 4 серпня 2015 року. В даний час в Нацполіції служать 119 тисяч поліцейських. В арсеналі Національної поліції – 16 407 машин, 104 мотоциклів, 21 човен, 1 вертоліт, 23 коней і 1037 собак.

Як раніше писала Politeka, нардеп і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів чому в усьому світі не люблять копів.

За матеріалами NewsOne