Політик розкрив справжню причину появи «Малоросії» (відео)

Дурнуваті ідеї донецького терориста Олександра Захарченко з’являються тому, що Україна не диктує «свій порядок денний»

Таку думку висловив лідер політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко в програмі Politeka On-line.

«Ми повинні пропонувати «порядок денний», але чомусь цього не робимо. В результаті виникають дурнуваті ідеї Захарченко про «Малоросію» і так далі», – зазначив політик.

За його словами, Росія вже встигла відчути на собі наслідки санкцій.

«Сьогодні Росія болісно відчуває наслідки санкцій. Я далекий від думки про те, що вони можуть її «угробити»: якщо вони спочатку не змогли глибоко проникнути, то за три роки Росія могла до них пристосуватися. Це не те, чим можливо її зламати. Якщо політика Заходу щодо санкцій буде системною, при цьому пропонуючи щось взамін, то Росія може погодитися», – підкреслив Ніколаєнко.

У той же час політик пояснив, до чого може привести бездумне введення санкцій Заходом.

«Якщо ж санкціями будуть просто тиснути, не даючи нічого натомість, і постійно при цьому повторювати «Мінськ, Мінськ», то слід готуватися до того, що росіяни почнуть шукати там лазівки. А їх там стільки, що можна звинуватити не тільки Росію в невиконанні правил, а й Україну», – сказав Ніколаєнко.

Нагадаємо, 25 липня Палата представників США підтримала введення нових санкцій відносно Росії, Ірану і Північної Кореї, незважаючи на заперечення президента Дональда Трампа.