Політолог розповів, хто найбільше зацікавлений у нелегітимній Раді

У Верховній Раді фактично немає коаліції, і попри те, що в такій ситуації парламент є нелегітимним, його не розпускають

А найбільше зацікавлений у цьому становищі «Народний фронт», стверджує політичний експерт, керуючий партнер Національної антикризової групи Тарас Загородній.

Злочинна влада по-новому: експерт розкрив, що насправді відбувається в Раді

Він зазначив, що з метою приховати ситуацію, список коаліції нікому не показують.

«Спікер Андрій Парубій говорить, що це питання не до нього, а до Апарату Верховної Ради. У свою чергу, Апарат ВР – нічого про це не знає. Виходить такий собі чиновницький футбол», – говорить Загородній.

За його словами, нинішня ситуація вигідна усім, але у першу чергу – «Народному фронту».

«У них (у «Народного фронту», – ред.) фактично нульовий рейтинг. У разі розпуску парламенту, вони не мають жодних шансів потрапити до наступного скликання. «Блок Петра Порошенка» також все влаштовує. Ну крім того, що їм доводиться ділитися з «Народним фронтом» і тому той контролює окремі посади. Це у першу чергу стосується Міністерства внутрішніх справ і Міністерства юстиції», – зазначив експерт.

Зазначимо, де-факто коаліції у Верховній Раді немає більше року. Якщо порахувати депутатів у «Народному фронті» і «Блоці Петра Порошенка» – вже не виходить необхідної для більшості кількості нардепів. У такій ситуації, стверджує політексперт Тараз Загородній, парламент є нелегітимним й не може існувати. Його мали розпустити. Однак цього не сталося. І тут прислужилося зокрема й “надбання” Партії регіонів.

Повне інтерв’ю читайте тут.