Повернення Саакашвілі: як готується влада

Банкова готує зміни до законодавства, щоб мати можливість заарештувати екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі

Про це заявив сам колишній голова Одеської обласної державної адміністрації.

Повернення Саакашвілі: як готується влада

«Влада настільки злякалася, що я буду нелегально перетинати український кордон, що представники БПП навіть ініціювали новий законопроект. Зокрема, Ірина Луценко – представник Президента в парламенті та Артур Герасимов, який нахабно брехав про те, що я висловлювався проти України на міжнародних каналах, ініціювали законопроект згідно якого нелегальний перетин кордону стане кримінальною справою, зараз же це адміністративна справа», – розповів Саакашвілі.

Він переконаний, що законопроект з’явився з метою залякати його і перешкодити в’їзду в Україну.

«Сьогодні, якщо я приїду до України, то не буде підстав мене арештувати. І зараз вони намагаються змінити закон, щоб у них була можливість мене зупинити. Внесення такого законопроекту підтверджує те, що ми зараз маємо справу з дуже слабкою і переляканою владою. І ми були б дурнями, якби не скористалися їхньою слабкістю, і не позбавили олігархів влади. Фактично, ця влада стала на шлях Путіна, але вони не такі талановиті у шахрайстві й набагато слабші», – підсумував екс-президент Грузії.

Як повідомляла Politeka, Саакашвілі розповів журналістам, що повернеться в Україну до початку судового процесу, щоб відстояти свої права.

Фото: УНІАН

За матеріалами Zik