Сергій Тарута: мешканці Донбасу прагнуть повернення до складу України (відео)

Згідно з даними міжнародних соціологічних досліджень, 60-70% мешканців Донбасу хочуть якомога швидше повернутися до складу України

Про це повідомив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута

«Є різна соціологія, в тому числі і проведена міжнародними організаціями. За її результатами, 60-70% жителів Донбасу хочуть якомога швидше повернутися до складу України. Ми не повинні забувати про горе, яке спіткало тих, кому ми не можемо допомогти. Наша задача – надавати їм словесну, економічну і гуманітарну допомогу», – зазначив політик.

Також Тарута пояснив, що вважає основою вирішення конфлікту на Донбасі.

«Конфлікт на Донбасі – це геополітичне протистояння Росії і Заходу. В першу чергу Америки і Європи. І без врегулювання питання там, без домовленостей і геополітичного перезавантаження неможливо вирішити проблему на Сході України», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, за словами народного депутата Сергія Тарути, блокада окупованих районів Донбасу йде на користь терористів і Росії. За його словами, вона виправдовує аргументацію Росії, що нібито Україна «відмовилася від частини своєї території» і що підприємства там треба націоналізувати.