Штурм психлікарні у Львові: на нападника не діяв навіть газ (відео)

Про стан постраждалих заручників подробиць поки немає

В патрульної поліції Львова розповіли про подробиці штурму львівської психлікарні, в якій пацієнт взяв в заручники 76 осіб.

Як розповіла спікер патрульної поліції Львова Катерина Рибій, патрульні вирішили штурмувати відділення після того, як почули крики про допомогу і стало зрозуміло, що більше чекати не можна.

Поліцейські використовували для прикриття підручні матеріали – столи, які були поблизу. Відкривши двері у відділ, вони побачили барикади.

“Коли відкрили двері, то побачили, що там теж були барикади: нападник накидав речі, які траплялися йому під руку. Навколо було дуже багато крові … і інші пацієнти з тілесними ушкодженнями, і відразу не було зрозуміло, хто є нападником”, – сказала Рибій.

Виявили нападника вже в кінці коридору в одній з палат. В руках у нього був величезний закривавлений шматок скла. Поліцейські вимагали покласти його, але чоловік не послухався і кинув уламок в бік правоохоронців. Вони застосували сльозогінний газ, але на пацієнта газ не подіяв – він продовжував кидатися в поліцію табуретками.

В результаті зловмисник був затриманий. Зараз він ізольований в іншому відділенні тієї ж лікарні. Десять пацієнтів з 76 заручників госпіталізовані. Про їх стан поки інформації немає. П’ять потерпілих патрульних отримали тілесні ушкодження, їх оглянули і відпустили по домівках, сьогодні всі вони “в строю”.

Раніше повідомлялося, що нападником виявився 30-річний львів’янин. За рішенням суду він перебуває в лікарні на примусовому лікуванні за вбивство батька. Хлопець завдав своєму батькові 72 ножових поранення.

Нагадаємо, патрульна поліція Львова показала відео штурму відділення психіатричної лікарні, в якій пацієнт взяв в заручники 76 осіб.

Також в поліції розповіли про подробиці жорстокого вбивства родини в Києві.