Звільнення майже половини міста від ІД підтверджують і спостерігачі. Вони повідомили також про загибель у Рацці кількох десятків цивільних внаслідок авіаудару міжнародної коаліції проти ІД.

Сирійська опозиція заявила про звільнення від ІД майже половини Ракки

Підрозділи курдсько-арабського альянсу «Демократичні сили Сирії» (SDF), що ведуть наступ на контрольоване терористичним угрупованням «Ісламська держава» (ІД) сирійське місто Ракка, звільнили від ісламістів вже близько половини його кварталів. Про це в четвер, 27 липня, повідомила агентству AP представниця одного із угруповань, що входить до SDF, як пише DW.

За її даними, під контролем курдсько-арабського альянсу — близько 45 відсотків Ракки. Однак просування в місті, яке є бастіоном ІД в Сирії, уповільнилося через закладення ісламістами великої кількості вибухівки, додала представниця SDF.

Напередодні про перехід половини Ракки під контроль сирійської опозиції повідомив розташований у Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини. За даними спостерігачів, що посилаються на власну мережу інформаторів, загони сирійської опозиції просуваються в Рацці, долаючи «запеклий опір» з боку ісламістів.