Мета навчань — вдосконалення здібностей офіцерів вищого рівня і командирів планувати об'єднані операції і керувати ними.

У Латвії стартують навчання генералів НАТО

В Латвійській національній академії оборони у неділю починаються навчання НАТО «Steadfast Pyramid 2017» і «Steadfast Pinnacle 2017», в яких планують взяти участь більше 40 старших і вищих офіцерів з країн-членів НАТО та країн-партнерів НАТО — Фінляндії та Швеції.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на TV Net.lv.

Мета навчань — вдосконалення здібностей офіцерів вищого рівня і командирів планувати об’єднані операції і керувати ними. В якості підстави для навчань буде використовуватися директива планування комплексних операцій — один із головних документів планування спільних операцій НАТО.

«Steadfast Pyramid 2017» — перша частина навчань, проведених Верховним головнокомандуванням сил союзників у Європі і Вищим головнокомандуванням сил союзників з питань трансформації НАТО, вона триватиме до 15 вересня, а друга частина — «Steadfast Pinnacle 2017», присвячена в основному ролі командирів на операційному рівні, буде проводитися 17-22 вересня.

Навчання «Steadfast Pyramid» і «Steadfast Pinnacle» в Латвії проводяться з 2011 року. За угодою з Вищим головнокомандуванням з питань трансформації НАТО ці навчання проводитимуться в Латвії до 2018 року.