У Москві заявили, що санкції — це крок до знищення перспектив для нормалізації відносин з РФ.

У Росії відреагували на введення санкцій США та заявили, що не "піддаються емоціям"

У Росії відреагували на введення санкцій США та заявили, що це є кроком до знищення перспектив для нормалізації відносин з РФ. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, пише ТАСС.

«Те, що відбувається не вкладається в рамки здорового глузду. Автори і спонсори цього законопроекту роблять дуже серйозний крок у напрямку знищення перспектив для нормалізації відносин з Росією», — сказав він, додавши, що Москва «не піддається емоціям» і готова співпраці із Вашингтоном.

Як повідомляв УНІАН раніше, палата представників США 25 липня проголосувала за нові санкції проти Росії, Ірану і КНДР, проект яких був узгоджений в липні.

Законопроектом, зокрема, пропонується заборонити президенту США послаблювати санкції або істотно змінювати американську політику щодо Росії без схвалення Конгресу. Читайте також Трамп має намір вивчити законопроект про санкції проти Росії — Білий дім Також, проект вводить додаткові обмеження на участь американських громадян і компаній у співпраці з російським енергетичним сектором, у тому числі у сфері будівництва Росією трубопроводів.