За словами очевидців, здетонували боєприпаси, які знаходилися в машинах конвою.

В Ідлібі в результаті вибуху автомобіля загинули понад 30 бойовиків

У Сирії в місті Ідліб в результаті вибуху автомобіля, начиненого вибухівкою, загинули десятки людей, у тому числі понад 30 бойовиків із угрупування «Хайят Тахрір аш-Шам». Про це повідомляє РБК з посиланням на телеканал «Аль-Маядін».

За інформацією телеканалу, за кермом автомобіля знаходився терорист-смертник. Він врізався у військовий конвой угруповання «Хайят Тахрір аш-Шам», який рухався по околиці міста. Після цього сталося ще кілька вибухів.

За словами очевидців, здетонували боєприпаси, які знаходилися в машинах конвою.

Раніше УНІАН повідомляв, що озброєне угрупування «Хаят Тахрір аш-Шам», яку пов’язують з «Аль-Каїдою», в неділю, 23 липня, взяло під контроль місто Ідліб. Перед цим місто покинули бійці ісламістського угруповання «Ахрар аш-Шам».

Угрупування «Ахрар аш-Шам» вважається однією з найбільших опозиційних збройних угрупувань у Сирії. «Хайят Тахрір аш-Шам» активно співпрацює з «Джебхат ан-Нусра».

Обидва угруповання воюють проти армії президента Сирії Башара Асада, а також протистоять воєнізованим проурядовим організаціям «Шабіха» та членам угруповання «Хезболла».