Ведучий легендарної телепрограми постраждав під час зйомок (фото)

Інцидент стався перед початком заїзду в Бельгії, журналісту знадобилася допомога лікарів

Новий ведучий телепередачі Top Gear Кріс Харріс отримав розсічення потилиці під час зйомок і був змушений звернутися до лікарів для отримання медичної допомоги. Про це журналіст повідомив у своєму “Твіттері”.

“Ледь не залишився без голови”, – написав Харріс, прикріпивши фотографію розсіченого потилиці.

Інцидент стався в Бельгії. Телеведучий, перебуваючи в відстійнику, чекав початку заїзду. У цей момент повз нього проходив один з членів гоночної команди з аеродинамічним крилом від авто в руках і випадково зачепив голову Харріса.

Лікарі, які оглянули постраждалого, наклали йому кілька швів.

Нагадаємо, американська ведуча телеканалу FOX 4 News Шеннон Мюррей, провела ефір не здогадуючись, що на її плечі знаходився великий павук. Відеоролик з ефіру був опублікований на офіційній сторінці телеканалу в Facebook і зібрав понад 340 тисяч переглядів за два дні.

А відомий телеведучий і журналіст Дмитро Шепелєв потрапив в чорний список бази «Миротворець» за пропаганду і порушення кордону України. Варто відзначити, що Шепелеву заборонили в’їзд на територію України у зв’язку з «свідомим порушенням державного кордону України при в’їзді в окупований Крим», а також за участь у пропагандистських заходах російської влади.