Це може свідчити про чергові випробування балістичної ракети.

Військові США повідомили про "незвичайну" активність підводного човна КНДР

У США військові зафіксували безпрецедентний рівень активності підводного човна КНДР. Про це повідомляє CNN.

Крім активності човна, військові виявили доказ «випробування запуску» в дні, що передували запуску другої міжконтинентальної балістичної ракети Пхеньяну.

Це може свідчити про чергові випробування балістичної ракети.

Мова йде про випробування так званої «системи холодного запуску», в якій використовується пар високого тиску для виведення ракети з пускового контейнера в повітря до того, як запалюються його двигуни, запобігаючи пошкодженню підводного човна чи баржі, яка запускає ракету.

Раніше американський президент Дональд Трамп розкритикував керівництво Китаю за те, що воно не вирішує проблеми, що виникли через ракетні випробування в Північній Кореї. За словами президента США, «Китай нічого не робить, щоб вирішити північнокорейську проблему, а тільки говорить».

Крім того, постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що не бачить сенсу у скликанні Ради безпеки ООН щодо Північної Кореї, якщо за її підсумками не буде прийнято жодних рішень.

КНДР 28 липня здійснила запуск балістичної ракети, яка могла впасти у виключній економічній зоні Японії. У відповідь на північнокорейське ракетне випробування США та Південна Корея провели навчальні пуски ракет.