У мережі показали відпочинок з розмахом на курорті «ДНР» (відео)

У мережі показали, як відпочивають влітку жителі тимчасово окупованої частини Донбасу

Багато з них їздять в смт Седове Донецької області, де знаходиться єдиний морський курорт, контрольований терористами. Відповідне відео опубліковано в Twitter на сторінці Донбасс.Реалії.

Як виглядає заборонений курорт в «ДНР» (фото)

Відзначається, що в “ДНР” пропонують відвезти на відпочинок в Сочі і навіть на територію окупованого Криму, але більшість людей все ж їдуть в Седово.

“До Криму або в Сочі – далеко, хочеться ближче”, – коментують жителі “ДНР”.

Всі, хто бажає потрапити на даний курорт, за наказом терористів, повинні заповнити міграційні карти. Справа в тому, що Седово терористи внесли в так званий реєстр міжнародних маршрутів, і навіть не пустили туди представників місії ОБСЄ, назвавши селище “зоною з особливим статусом”.

З “ЛНР” також везуть в Седово, хоча їхати туди з окупованого Луганська довше і дорожче.

Нагадаємо, лідер групи «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук повідомляв, що в пансіонати і бази відпочинку н.п. Сєдово і Обрив Новоазовського району звезли російських найманців. Крім того, перед населеними пунктами встановили блок-пости, обмеживши переміщення місцевого населення.

Також повідомлялося, що бойовики не пропускають патрулі місії ОБСЄ в окуповане селище Сєдово. «Командири» самопроголошеної «республіки» оголосили курортне селище “прикордонною зоною з особливим статусом”.