Україна підписала історичний контракт і втерла носа Кремлю

Державна компанія Центренерго уклала контракт на поставку антрациту з США

Один з координаторів блокади Донбасу нардеп від фракції “Самопоміч” Семен Семенченко у Facebook прокоментував підписання контракту на поставку вугілля між державною компанією Центренерго та амеріканськими партнерами. В Україну поставлять перші 700 тис. тонн американського вугілля.

В Україну масово завозять російське вугілля: названо цифри

Семенченко назвав це факт “черговою маленькою перемогою” тих людей, хто стояв на редутах Блокади в 20 градусний мороз.

“З квітня 2017 року Блокада котилася по інерції. Зміцнилася гривня. Все в порядку з бюджетом. Ми не замерзли. ТЕЦ стали модернізуватися під вугілля газових марок (що видобувається на території України), видобуток вугілля в червні зріс на 8,7%, в країну зайшли перші два кораблі з вугіллям з ПАР. Припинено подачу електроенергії і води окупантам (в більшості районів)”, – написав Семенченко.

Нагадаємо, нардеп Семен Семенченко заявляв, що в результаті торгової блокади Донбасу, в Україні збільшилася кількість вугілля, що видобувається.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявив про досягнення домовленості між Україною і США щодо закупівлі близько 2 млн тонн американського вугілля. При цьому він уточнив, що в ході його візиту в США для закупівлі американського вугілля були «створені всі умови, зараз тільки повинні укладатися контракти».

Як уже повідомляла Politeka, міністерство енергетики та вугільної промисловості заявило, що не має наміру продовжувати надзвичайний стан на ринку електроенергії.