З’явилися подробиці порушення ПДР кортежем Луценка

Кортеж генпрокурора Юрія Луценка порушив правила дорожнього руху, не “створюючи аварійної-небезпечні ситуації”, і ці порушення мали “винятковий характер”

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Обмеження швидкості та огляд у психіатра: що чекає на українських водіїв

“Порушення правил дорожнього руху має винятковий характер та обумовлене ситуацією на дорозі, зокрема порушенням ПДР іншими учасниками. При цьому не створюються аварійно-небезпечні ситуації для інших учасників руху на дорозі”, – зазначила вона

Вона додала, що це не виправдовує водія того чи іншого автомобіля, але якщо у працівників дорожньої поліції виникнуть запитання, вони будуть вирішені у законному порядку.

Також прес-секретар стверджує, що якщо звернути увагу на рух по Кловському узвозу, то можна побачити порушення від інших водіїв – “у правій смузі під знаком “стоянка заборонена” припарковані авто, що ускладнюють рух узвозом і водії змушені тягнутися в лівій смузі, створюючи затори”.

“Також сподіваюсь, що наступного разу об’єктивність журналістів поширюватиметься на всіх учасників дорожнього руху, а не обмежуватиметься вибірковістю посад чи персоналій”, – висловила сподівання Сарган.

Як повідомлялося, журналісти програми “Схеми” кілька разів ставали свідками, як кортеж генпрокурора Юрія Луценка порушував правила дорожнього руху.

Нагадаємо, з початку 2017 року країні в ДТП розбилися 1337 чоловік. А всього сталося понад 76 тисяч аварій, в яких травми отримали 15 тисяч людей.

За матеріалами «Української правди”.