У навчаннях бере участь 50 тисяч військовослужбовців з США, Великобританії, Словенії, Німеччини, Туреччини, Грузії, України та Вірменії.

Завтра в Грузії почнуться масштабні військові навчання за участю країн НАТО

У Грузії на військовій базі Вазіані в передмісті Тбілісі завтра, 30 липня, починаються найбільші військові навчання «Гідний партнер 2017» за участю п’яти країн Організації Північноатлантичного договору (НАТО), повідомляє «112 Україна».

«За словами міністра оборони Грузії Левана Ізорія, мета навчань підвищення сумісності грузинської армії з військами країн Північноатлантичного альянсу, а також підготовка грузинських підрозділів Сил реагування НАТО», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що у військових навчаннях візьмуть участь війська п’яти країн-членів НАТО, зокрема, підрозділи армій США, Великобританії, Словенії, Німеччини і Туреччини. А також три держави-партнери НАТО — Грузія, Україна та Вірменія. Зазначено, що в ході навчань планується задіяти 2 тисяч 800 військовослужбовців та десятки одиниць бойової техніки.

Навчання триватимуть до 12 серпня 2017 року.

«В ході маневрів будуть задіяні американські танки M1A2 Abrams, військово-транспортна авіація, а також різні модифікації американських і німецьких бронетранспортерів», — йдеться в повідомленні.

Навчання є частиною циклу навчань командування США в Європі в чорноморському регіоні, які проводяться на території 7 країн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber