Адвокат зустрівся із Грибом у російському СІЗО

Затриманий не має необхідних ліків.

Адвокат Андрій Сабінін зустрівся у Краснодарі із 19-річним Павлом Грибом — сином українського офіцера, який зник у Білорусі.

Про це він написав у Facebook.

«Зустрівся у СІЗО з Павлом Грибом. Виглядає нормально, але турбується, що без ліків. Також не вирішені побутові проблеми.

Сабінін наголосив, що дав підписку про нерозголошення, тому коментувати суть звинувачення, яке висувають Грибу, не має права.

«За словами самого Гриба, він був вивезений з Гомеля невідомими людьми і переданий іншим невідомим, і приблизно через пару днів в Смоленській області був оформлений протокол затримання. Після цього доправлений до Краснодара», — повідомив адвокат.

#Павелгриб Пишу для всех, кто в теме. Встретился в сизо с Павлом Грибом. Выглядит нормально, но беспокоится, что без ле…


Опубликовано Андреем Сабининым 11 сентября 2017 г.

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник український громадянин Павло Гриб: за словами батьків, він був затриманий співробітниками ФСБ. До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, яка мешкає у Росії, з якою познайомився через Інтернет. 17-річна жителька міста Сочі в інтерв’ю ТСН зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії, бо вона також перебуває під слідством.

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність. МЗС Ураїни намагалося з’ясувати, що сталось з хлопцем. водночас білоруські прикордонники запевняють, що  до Павла претензій не мали

7 вересня стало відомо, що Гриб перебуває у СІЗО в російському місті Краснодар

ВідеоАдвокат чекає зустрічі із вивезеним до Росії українцем Павлом Грибом