"Черговий фейк від НАБУ": Поляков спростував відмову надягати електронний браслет

Фігурант "бурштинової" справи заявив, що збирається внести заставу.

Народний депутат від «Народного фронту» Максим Поляков, якого підозрюють у причетності до «бурштинової справи», спростував інформацію, що він нібито відмовляється надягати електронний браслет стеження.

Про це він заявив у коментарі телеканалу «112 Україна».

«Ніхто нічого не намагався на мене надягнути – ні браслет, ні ошийник, і ні з чим не звертався. Це черговий фейк і абсурд, який іде від НАБУ (Національне антикорупційне бюро України — прим.ред.) від самого початку і буде продовжуватись», — сказав нардеп.

Окрім цього Поляков, посилаючись на Конституцію України, наголосив, що обмеження народного депутата категорично заборонене.

«Саме звернення до суду з намаганням обмежити повноваження народного депутата є злочинним. Немає жодних питань до слідства, воно повинне бути, і я буду ходити як законослухняний громадянин, виконувати слідчі дії, немає проблем з виконання щодо спілкування також, навіть щодо застави, хоча вона є непомірно високою щодо самих звинувачень, але тим не менш я його все одно внесу», — додав він, запевнивши, що якщо до нього звернеться слідчий і доведе, що вимога надягти електронний браслет є законною, нардеп її виконає.

Також нардеп зазначив, що наразі перебуває в Україні, але, якщо йому буде необхідно виїхати за кордон, він виїжджатиме і повертатиметься.

«У мене немає заборони щодо виїзду за кордон. У мене є вимога щодо здачі паспортів. Жодних заборон для виїзду за кордон у мене немає…» — резюмував Поляков, зауваживши, що оскаржуватиме рішення суду.

Нагадаємо, Поляков підозрюється в отриманні хабара. Ще 19 червня детективи НАБУ затримали сімох осіб, причетних до вимагання та одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.

За версією слідства, у справі фігурують Поляков і виключений з фракції БПП Борислав Розенблат.

Правоохоронцями встановлено, що під час схеми її учасники отримали неправомірну вигоду на загальну суму понад 300 тисячі доларів.

21 липня Солом’янський райсуд Києва обрав запобіжний захід нардепу Полякову — 304 тисячі гривень застави й зобов’язали носити електронний браслет. Також Поляков повинен здати закордонний паспорт і не виїжджати з Києва й Умані без узгодження зі слідством.