Черновецький назвав фарсом рішення суду про його затримання і не розуміє, в чому його звинувачують

Екс-мер Києва звинувачує прокуратуру у "грубому порушенні українського законодавства".

Колишній мер Києва Леонід Черновецький назвав «фарсом» оголошення його в розшук і отримання Генпрокуратурою дозволу на його затримання.

Про це йдеться в заяві Черновецького, яку ТСН.ua отримав електронною поштою.

ВідеоЧерновецький міг завдати збитків бюджету столиці на 250 мільйонів гривень

«Я ніколи не ховався від слідчих органів, тим більше що є «Почесним прокурором України» і дуже ціную цю державну нагороду, а також свою багаторічну сумлінну службу в органах прокуратури України», — заявив екс-мер Києва.

Черновецький нагадав, що не проживає в Україні вже шість років. За його словами, дані про його теперішнє місце проживання «давно перебувають у Генеральній прокуратурі».

Колишній київський градоначальник заявляє, що не розуміє, в чому його звинувачують. За його словами, йому досі не висунуто підозру.

«Звернення прокуратури до Печерського суду з вимогою оголосити мене в розшук — чергове брутальне порушення українського законодавства, за що обов’язково дадуть відповідь у кримінально-правовому порядку всі ті, хто причетні до мого політичного переслідування!», — резюмував Черновецький.

Нагадаємо, раніше ГПУ повідомила про підозру колишньому очільнику Києва, якого підозрюють у заподіянні збитків на суму понад 250 млн грн.

Своєю чергою Черновецький заперечив всі звинувачення на свою адресу й звинуватив генпрокурора Юрія Луценка у помсті.