ГПУ викликала на допит першого заступника Авакова

Сергія Ярового збираються допитати у справі "2 травня".

Генеральна прокуратури України викликала на допит першого заступника очільника МВС Сергія Ярового.

Відповідна повістка оприлюднена на сайті ГПУ.

«Громадянин Яровий Сергій Анатолійович, який станом на 02.05.2014 перебував на посаді заступника міністра внутрішніх справ України викликається на 11 год 00 хв 08 серпня 2017 року до старшого слідчого в особливо важливих справах третього слідчого відділу управління спецрозслідувань Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ старшого радника юстиції Зіньковського І.П. за адресою: 04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, 18, каб. №122», — йдеться у документі.

Як зазначається, Ярового збираються допитати як свідка у рамках кримінального провадження за фактами неналежного виконання службових обов’язків посадовцями ГУ МВС в Одеській області під час масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року і захоплення будівлі Одеського міського управління ГУ МВС 4 травня 2014 року, а також перевищення службових повноважень правоохоронцями, у результаті чого з ізолятора тимчасового утримання були незаконно звільнені 63 людини з числа учасників масових заворушень.

ГПУ викликала на допит першого заступника Авакова

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися масові заворушення. У  Будинку профспілок, де  сховалася частина людей, сталася пожежа. Загалом того дня в Одесі загинули 48 людей, ще понад 200 отримали поранення.

Наразі справу про масові заворушення розслідує вже третя слідчо-оперативна група. Вона допитала понад 70 свідків, призначила додаткові експертизи, зокрема й хімічну, а також повідомила про підозру трьом особам. Але самого вироку так нікому і не підписала.