Грузинський десант: Сакварелідзе оплесками та повідомленням про пожежу зустрічали в аеропорту

Саакашвілі теж має намір повернутися в Україну.

У ніч проти 28 липня в Україну повернувся екс-заступник генерального прокурора України, представник партії «Рух нових сил» Давид Сакварелідзе.

Про це політсила повідомляла в Facebook.


David Sakvarelidze повернувся в Україну


Опубліковано РУХ НОВИХ СИЛ 27 липня 2017 р.


Він заявив, що з колишнім президентом Грузії і екс-главою Одеської області Міхеілом Саакашвілі вчинили несправедливо, однак він теж має намір повернутися в Україну і продовжувати політичну боротьбу. «Почнемо роботу і швидко-швидко повернемо Міхеіла в лічені дні в Україну. Спасибі всім. Все тільки починається. Разом переможемо», – сказав екс-заступник генпрокурора.

Наша боротьба лише розпочинається. Зустріли David Sakvarelidze


Опубліковано Serhiy Adamchuk 27 липня 2017 р.

ВідеоАдміністрація Президента офіційно підтвердила позбавлення Саакашвілі українського громадянства

«Інтерфакс-Україна» пише, що до цього в аеропорту Жуляни оголошували про пожежу і просили покинути будівлю тих, хто чекали прильоту Сакварелідзе.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив громадянства України Саакашвілі на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Про це повідомили в Адміністрації президента.

Раніше інформовані джерела повідомили ТСН, що колишній президент Грузії і екс-глава Одеської області Міхеіл Саакашвілі втратив українське громадянство. Згодом Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися законного права повернутися в Україну».