Казка з Мальти від Саакашвілі

Міхеїл Саакашвілі вміє перебільшити. Зокрема, у нього вийшла цікава і, місцями, драматична казка з Мальти, де в кінці березня проходив з'їзд Європейської народної партії.

Схоже, Михайло Саакашвілі на цьому заході шукав зустрічі з Петром Порошенком. Щоб бути ближче до українського Президента він навіть зайняв місце лідера голландської партії «Християнсько-демократичний заклик» Сібранда ван Хаєрсмі Бума. Це видно на фотках, котрі Михайло Саакашвілі виклав на своїй сторінці у Фейсбук.

Патологічний брехун Саакашвілі

Щоб не створювати скандал, організатори, дипломатично і непомітно, поміняли таблички. А на наступний день, екс-губернатор Одещини просто зайняв раніше відведене йому місце. Невже, організатори з'їзду ЄНП працюють у протоколі українського президента? Чи Михайло Саакашвілі просто збрехав, що його спеціально пересадили?!!

В інтерв'ю УП Михайло Саакашвілі каже, що Петро Порошенко на Мальті запросив його поговорити. Але свідки стверджують, що Михайло Саакашвілі сам привітався з українським Президентом і попросив про зустріч. Навіть актуальний номер телефону залишив. Очевидно, саме для цього він і зайняв місце делегата з Голландії

Казка з Мальти від Саакашвілі

 

Facebook Володимира Горковенка

Казка з Мальти від Саакашвілі

 

Facebook Володимира Горковенка

Чи була зустріч — не знаю. Можливо й була! Чи було все так, як каже Михайло Саакашвілі — у мене великі сумніви.