Казус із домівкою і продукти в СІЗО: як екс-прокурору Сусу запобіжний захід обирали

На Суса чекає електронний браслет.

Після майже двох годин у нарадчій кімнаті надвечір 27 липня Солом’янський районний суд обрав запобіжний захід екс-прокурору Дмитру Сусу.

Про це інформує 5 канал.

Загалом п’ять годин тривало засідання, і зрештою екс-чиновнику ГПУ присудили цілодобовий домашній арешт. Тобто він не має права покидати домівку без дозволу слідчого судді, натомість повинен з’являтись на усі допити, призначені правоохоронцями, і здати свої закордонні паспорти. Крім того, на Суса чекає електронний браслет.

ВідеоПрокурор Дмитро Сус називає висунуті проти нього звинувачення "цирком"

 

Суддя вказала в ухвалі адресою, де має відбувати цілодобовий арешт Дмитро Сус, гуртожиток ГПУ. Там підозрюваний не мешкає з травня цього року, натомість проживає у Хмельницькому і ще має квартиру в Києві, де нині проводиться арешт.

«Може, зараз поїдемо з поліцією вселятися в гуртожиток, звідки мене виселили… Рішенням суду задоволений. Воно для мене несподіване, тому що я вже купив пакет з продуктами (аби їхати до СІЗО — ред)», – зазначив Дмитро Сус.

Прокурори САП клопотали про обрання запобіжного заходу для Суса у вигляді арешту із можливістю внесення застави у 5 мільйонів гривень. Тому ообіцяли подати апеляцію на це рішення упродовж п’яти днів.