Лавринович прийшов на засідання суду з "тривожною валізкою"

Політик допускає, що його можуть заарештувати.

Печерський суд переніс розгляд справи проти колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича через відсутність адвоката. Захисник не зміг бути присутнім на засіданні у четвер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розгляд справи перенесли на ранок п’ятниці. «Якщо завтра о 10:00 годині не зможе прибути на засідання надавати правову допомогу своєму підзахисному, то щоб забезпечувалося його право на захист – призначається державний адвокат», — попередив прокурор Яніс Сімонов.

ВідеоПечерський суд переніс розгляд справи колишнього міністра юстиції Лавриновича

Сам Лавринович єдиний з трьох фігурантів, який не уникає слідства і навіть приготував «тривожну валізку» на випадок можливого арешту. «Зібраний! Я доручив це визначити моїй дружині», — розповів він про вміст цієї валізи.

Лавринович, його екс-заступник Богатир і позбавлений звання президента Янукович підозрюються у спробі державного перевороту та узурпації влади – за публікацію рішення Конституційного Суду, яким були визнані неконституційними деякі норми Основного Закону. Скасування цих норм призвело до посилення президента і послаблення парламенту. 109 стаття Кримінального кодексу, яку інкримінують колишньому чиновнику, дуже сувора та передбачає арешт, як єдиний запобіжний захід.