Лавров анонсував зустріч спецпредставника США по Україні Волкера з Сурковим

Перемовини відбудуться найближчим часом

Спеціальний представник Держдепартаменту по Україні Курт Волкер найближчим часом проведе зустріч з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

Про це заявив у неділю міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров за підсумками відбулася в Манілі зустрічі з главою американського зовнішньополітичного відомства Рексом Тіллерсона.

«Торкається питань української кризи. Нагадали про те, що і президент США, і держсекретар обіцяли нам, що найближчим часом приїде спеціальний представник США з української врегулювання Волкер. Рекс Тіллерсон підтвердив, що такий контакт з нашим представником Владиславом Сурковим запланований і відбудеться в самий найближчий час «, — сказав Лавров.

«Це буде цікаво, тому що Волкер вже об’їхав чимало столиць, включно з Києвом, Париж, Берлін, Лондон, і нам буде цікаво, яке уявлення про нинішній стан справ склав американський спеціальний представник», — зазначив міністр.

Держсекретар США Тіллерсон 7 липня призначив колишнього посла США в НАТО Волкера спеціальним представником, який курирує ведення переговорів щодо ситуації в Україні.

23-24 липня Волкер побував в Україні, зокрема, відвідав Авдіївку і Краматорськ, де заявив, що на Донбасі не заморожений конфлікт, а «гаряча війна».