Лукашенко запевнив, що РФ не використає Білорусь для агресії проти України

Кордон між державами залишиться "кордоном миру", впевнений український лідер. 

Територію Білорусі ніколи не використають як плацдарм для агресії проти України. В цьому білоруський президент Олександр Лукашенко запевнив українського гаранта Петра Порошенка.

Під час спільної прес-конференції український президент наголосив, що найбільший цинізм ситуації – це те, що свою агресію РФ  здійснює під прикриттям гасел про «братні народи».

Він додав, що лише протягом останніх двох діб були вбиті восьмеро українських військових.

«Ми не можемо і не будемо спостерігати за брутальним порушенням Мінських домовленостей. Кожна смерть українських військових не має залишатися без жорсткої реакції», — сказав Порошенко.

Самого Лукашенко Порошенко назвав добрим другом України і подякував за підтримку.

«Я отримав вкотре запевнення що територія дружньої для України Білорусі ніколи не буде використовуватися для агресивних дій проти України, а україно-білоруський кордон ніколи не буде кордоном війни», — додав Порошенко.

Нагдаємо, Лукашенко прибув до Києва вчора, 20 липня. Через його візит київським поліцейським довелося перекрити у годину пік проспект Бажана — одну із головних транспортних артерій столиці.

Під час прес-конференції за підсумками зустрічі двох гарантів стався конфуз — дівчина з оголеними грудьми почала вигукувати гасло «Жыве Беларусь!», а згодом головний прикордонник України Віктор Назаренко раптом знепритомнів. 

ВідеоГоловний прикордонник знепритомнів на прес-конференції Лукашенка і Порошенка