Масова бійка в мерії Тернополя зірвала засідання міської ради

Вчергове представники "Свободи" силою не пускають у залу своїх колишніх однопартійців.

Лава на лаву зійшлися сторони конфлікту в приміщенні міської влади Тернополя. У хід пішли кулаки та навіть перцевий газ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вкотре зі штурханини розпочалася сесія Тернопільської міськради, де «свободівці» вже вчетверте спробували завадити трьом колишнім однопартійцям прийти на сесію, бо свого часу партія виключила депутатів зі своїх лав. Вигнанці намагалися зайти в супроводі активістів, тож у холі мерії зчинилася сутичка.

ВідеоУ Тернополі сесію міськради почали з штурханини з активістами та розпилення перцевого газу

Два табори навкулачки відтісняли один одного. Врешті, «свободівцям» вдалося випхати своїх екс-соратників на вулицю, і вже на ґанку мерії хтось розпилив перцевий газ. Сесія таки розпочалась, але із запізненням, бо решта депутатів, які в той час заходили в мерію, надихалися газу, тому чхали й кашляли. Невдовзі засідання таки перервали, бо одному з депутатів стало зле – його притисли під час штовханини.

Схожа ситуація вже була у травні. Тоді вхід до мерії Тернополя заблокували «свободівці» з різних областей, а прорвати оборону намагалися депутати-вигнанці та активісти. Між двома таборами стала поліція, а потім мерію взагалі зачинили через повідомлення про замінування.