Мати російського полоненого Агєєва побувала на прийомі в АП

Агєєв перебуває під вартою в Луганській області.

Мати полоненого російського контрактника Віктора Агєєва Світлана разом з адвокатом Віктором Чевгузом в побувала на прийомі в Адміністрації президента.

Про це Громадському радіо заявив сам Чевгуз.

Також після зустрічі в АП вони поїхали в посольство РФ в Києві. Мовляв, спілкувалися про юридичні питання. За словами Віктора Чевгуза, дипломати показали лист-відмову про те, що на початковому етапі розслідування, поки не будуть проведені всі необхідні слідчі оперативно-розшукові дії, побачення неможливе, а після 24 числа побачення може відбутися.

 

«Агєєв перебуває під вартою в Луганській області. Це не юрисдикція консульства в Києві, це юрисдикція консульства в Харкові. Тому посольство оперативно зв’язалося з харків’янами. Вони зв’язалися зі мною, ми домовилися про спільні дії. Вони сказали, що нададуть не тільки юридичну допомогу, а й допомогу з купівлі необхідних речей», — зазначив адвокат.

ВідеоУкраїна дозволила матері полоненого росіянина Віктора Агєєва зустрітись із сином

На запитання про те, як Віктор Агєєв потрапив на Донбас, адвокат відповів: «Ось коли я з ним поспілкуюся, тоді я вам все скажу».

Як уже повідомлялося, полонений на Донбасі російський військовослужбовець Віктор Агєєв зустрівся з матір’ю. Подробиці зустрічі зі Старобільська повідомив журналіст російської «Нової газети» Павло Канигін. Згодом з’явився і перший відеозапис розмови росіянина з пресою.