Міністр фінансів Данилюк заявив про закриття кримінальної справи проти нього

Голову Мінфіну перевіряли у справі про можливе ухилення від сплати податків.

Голова Міністерства фінансів України Олександр Данилюк заявив, що Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження проти нього.

Про це міністр сказав в ефірі Громадського.

ВідеоМіністр фінансів Данилюк вважає розслідування проти себе перевищенням влади

За словами Данилюка, провадження припинено «через відсутність складу кримінального правопорушення».

«Для мене було від початку ясно, що це дуже проста справа, і сам факт, що такі справи відкриваються, каже, що ми робимо правильні речі», — сказав міністр.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура розпочала перевірку міністра фінансів Олександра Данилюка у справі про можливе ухилення від сплати податків. Про це свідчить ухвала Печерського районного суду столиці від 18 липня.

Зокрема, суд дозволив працівникам Державної фіскальної служби провести перевірку міністра на предмет дотримання вимог податкового та валютного законодавства за період від 1998 до 2016 роки.

Данилюку закидають порушення ч.1 ст. 212 ККУ (ухилення від сплати податків, зборів, обовязкових платежів).

Згідно відомостей з депутатського звернення вбачається, що він в період 2010-2014 років перебував на посаді керівника Координаційного центру з впровадження економічних реформ при Адміністрації Президента. Відповідно до податкової інформації про доходи, Данилюк за ці роки отримав доходу на суму 556 162,98 грн.