Парубій прогнозує труднощі при роботі над бюджетом-2018

Основною причиною є співвіднесення готового проекту з майбутніми реформами.

Робота над державним кошторисом на наступний рік у Верховній Раді України буде складною. Це прогнозує спікер парламенту Андрій Парубій, повідомляє УНІАН.

Голова ВР вважає, що в уряду є всі шанси подати проект у передбачений законом термін – до 15 вересня. Водночас проблеми можуть виникнути, коли Рада схвалить восени реформи, що вимагатимуть змін фінансових показників кошторису. «Ми закладаємо зміни в проект бюджету, приймаючи пенсійну реформу, ми закладаємо логіку формування самого бюджету», — пояснив він.

ВідеоПарубій назвав список пріоритетних завдань парламенту

Парубій підкреслив, що після подачі бюджету в ВР «нам доведеться провести дуже копітку і детальну роботу, щоб зіставити цей проект, запропонований урядом, з тими фінансовим потребам, які виникли при прийнятті реформ».

«Осінь в аспекті формування головного фінансового документа країни буде досить складна, щоб ми змогли все фінансові потреби, необхідні для реалізації реформ, закласти в бюджет наступного року», — констатував спікер. І додав, що спочатку необхідно приймати судову, пенсійну, медичну, освітню та інші реформи, а потім переходити до прийняття і інших законопроектів.

В Одесі депутата з партії Ківалова підозрюють у розтраті 900 тис. грн бюджетних коштів

Парубій прогнозує труднощі при роботі над бюджетом-2018

Парубій прогнозує труднощі при роботі над бюджетом-2018

Парубій прогнозує труднощі при роботі над бюджетом-2018

Як повідомлялося, у серпні український уряд підготував проект державного бюджету на 2018 рік. Про це заявив перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів.