Порошенко планує обговорити на Генасамблеї ООН  ідею створення групи міжнародних друзів України

 За словами президента, потрібно скоординувати спільні дії.

Президент України Петро Порошенко планує обговорити на Генасамблеї ООН ідею створення групи міжнародних друзів України з деокупації Криму.

Про це глава держави повідомив у рамках роботи 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), пише УНІАН.

«Майже два роки тому я висловив почин, щоб створити механізм для відновлення українського суверенітету в Криму. Ми говорили про поступовий, мирний спосіб витіснення Росії з Криму. Ми покладаємося на інструмент міжнародного права, судів, арбітражів», — сказав Порошенко.

 За словами президента, потрібно скоординувати спільні дії.

«Ми маємо координовану та націлену підтримку наших партнерів в усьому світі, і я хотів би сьогодні запропонувати ідею створення міжнародних друзів деокупації Криму для того, щоб скоординувати спільні дії. Я планую обговорити це в Нью-Йорку на Генеральній асамблеї ООН», — зазначив президент.

Нагадаємо, Комітет постійних представників країн ЄС рекомендував Раді ЄС подовжити на 6 місяців персональні обмежувальні заходи проти російських фіз- і юросіб в зв’язку з ситуацією в Україні. Рішення ще має бути затверджене Радою ЄС. Термін дії чинних санкцій закінчується 15 вересня. 

ВідеоПосли ЄС планують продовжити санкції проти фізичних осіб і компаній РФ