Позбавленому недоторканності Довгому готують повідомлення про підозру

Холодницький зазначив, що слідчі вирішують питання про запобіжний захід нардепу.

Народному депутату групи «Воля народу» Олесю Довгому готують повідомлення про підозру.

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє телеканал «112 Україна».

«Провадження розслідується спільною слідчою групою і групою прокурорів Антикорупційної прокуратури, прокуратури Києва і НАБУ. Зараз якраз вирішується питання про оголошення йому підозри і обрання відповідних заходів, які ми також повинні обрати, враховуючи рішення ВР», — наголосив він.

Холодницький сподівається, що столична прокуратура швидко завершить розслідування провадження.

Нагадаємо, Олесю Довгому закидають земельні махінації у столиці за часів роботи секретарем Київради. У справі фігурують 45 гектарів землі на заповідному Жуковому острові, лише номінальна вартість котрих сягає 82 мільйони гривень. Луценко на засіданні комітету показав документи від жовтня 2007 року з підписом Довгого.

Тодішній депутат міської ради Наталія Новак твердить, що тоді в залі навіть не було кворуму, для нього спеціально змінювали порядок денний, плутали номери рішень, аби депутати не розуміли, за що саме голосують, а в кулуарах циркулювали чутки про 2 млн доларів, виділені на кожну фракцію, котра підтримала незаконне виділення землі.

Довгий запевняє, що останньою ланкою в ухваленні рішень Київради є міський голова – тоді це був Леонід Черновецький. Тож, мовляв, вимагати відповіді треба у нього.