Путін доручив дізнатися, чому жителям окупованого Криму відмовляють в громадянстві РФ

Російські чиновники і так звані чиновники Криму мають виконати це доручення до 20 листопада.

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду РФ, а також так званим чиновникам окупованого Криму, перевірити випадки відмов у наданні російського громадянства жителям півострова.

Крім того, він доручив розробити заходи для запобігання «необґрунтованих відмов» у майбутньому. Відповідний пункт міститься в опублікованому на сайті Кремля переліку доручень за підсумками робочої поїздки глави держави до Севастополя 18-20 серпня.

Свої доручення Путін дав так званим органам в окупованому Криму.

«Уряду РФ спільно з Адміністрацією президента РФ, МВС Росії, МЗС Росії, органами виконавчої влади Республіки Крим та міста Севастополя і за участю Верховного суду РФ проаналізувати випадки відмови в наданні громадянства РФ і видачі паспорта громадянина РФ особам, які проживають на територіях Республіки Крим та міста Севастополя, і вжити заходів, спрямованих на виключення випадків необгрунтованого відмови в наданні громадянства РФ, на дотримання встановлених законодавством РФ термінів розгляду заяв і прийняття по ним рішень», – йдеться в тексті доручень Путіна.

Термін виконання доручення – до 20 листопада 2017 року.

Нагадаємо, наприкінці липня президент РФ Володимир Путін підписав указ, що спрощує українцям процес отримання громадянства та посвідки на проживання в РФ для українців.