Путін натякнув, що його бойовики ОРДЛО можуть "вдарити в інші зони конфлікту"

Президент РФ лякає загостренням війни на Донбасі після постачання Україні американської зброї.

У разі постачання Сполученими Штатами озброєння для України на Донбасі можуть загостритися бойові дії. І навіть перекинутися на інші регіони.

Про це попередив президент Росії Володимир Путін під час підсумкової прес-конференції після відвідин Китаю.

«Це суверенне рішення Сполучених Штатів кому постачати або надавати зброю безкоштовно і тій країні, яка є реципієнтом цієї допомоги. Ми на цей процес ніяк вплинути не зможемо. Але є загальні міжнародні правила і підходи: постачання зброї в зону конфлікту не йде на користь умиротворення, а тільки погіршує ситуацію. Якщо це станеться в цьому випадку, то принципово це дію чи рішення не змінить. Воно взагалі ніяк не вплине на зміну ситуації. Кількість жертв, безумовно, може збільшитися. Але хочу підкреслити, щоб всім було зрозуміло: нічого не зміниться. Кількість жертв може бути збільшено і це сумно», — сказав Путін.

Він також констатував, що «є ще один момент, на який варто звернути увагу тим, хто виношує такі ідеї. Це полягає в тому, що у самопроголошених республік досить зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони, у націоналістичних батальйонів і так далі».

Путін погрожує збройними конфліктами в інших регіонах.

«І якщо американська зброя буде надходити в зону конфлікту, важко сказати, як будуть реагувати самопроголошені республіки. Можливо, вони направлять зброю, що в них є, в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них», — зазначив президент РФ.

Путін також заявив, на яких умовах погодиться на присутність миротворців ООН на Донбасі.