Росія збирається звести телевежу в анексованому Криму

Окупанти планують виділити гроші з бюджету, щоб протидіяти мовленню з України.

Росія планує побудувати телевежу в окупованому Криму, щоб протидіяти сигналу української вежі в Чонгарі.

Про це повідомив член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці у Facebook.

«Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму. Саме тому окупаційна влада планує у 2018 році державним коштом будівництво власної вежі неподалік Джанкоя, для протидії Чонгару, висотою 151 метр — РТС «Соленое озеро», — написав він.

На думку Костинського, окупанти намагатимуться протидіяти трансляції українських телеканалів чонгарською вежею.

«Поки вони будуть намагатися відповідати на наші кроки, будемо продовжувати реалізацію Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області і на територію Криму. Згідно з цією стратегією, кількість телеканалів і радіостанцій, що мовитимуть на півострів, буде збільшуватися», — додав член Нацради.

Окрім цього, Костинський запевнив, що таким чином росіяни витрачатимуть мільйони рублів з державного бюджету РФ «на безглуздий проект, в той час, коли в них є проблеми з енергетикою, водою, соціальними виплатами».

«Чим більше ворог краде з власного бюджету та неефективно витрачає кошти, тим гірше йому, тим краще для нас», — додав він.

«Імперія завдає удару у відповідь» Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму. Саме тому окупаційна…


Опубликовано Сергій Костинським 7 августа 2017 г.

Нагадаємо, від 17 березня в окупованому Криму зазвучало українське мовлення: у Чонгарі Херсонської області відкрили 150-метрову телевежу.

ВідеоНа Чонгарі встановили телевишку, що транслюватиме в Крим українське телебачення і радіо