Росія зробила ставку на Тимошенко

«Опозиційний блок» планує подвоїти фракцію у Верховній Раді на наступних виборах. Проте головну ставку Росія зробить на партію Юлії Тимошенко.

Про це в інтерв’ю журналу «Країна» розповів правозахисник, колишній боєць АТО Євген Дикий.

«Українці можуть обрати повне лайно, у порівнянні з яким теперішнє може здатися марципанчиком. Ключове питання, якими будуть вибори. Якщо ми знову будемо обирати депутатів за закритими списками, це цілком реально. Нещодавно спілкувався з одним депутатом «Опозиційного блоку». Він прямо сказав, що у них програма мінімум — подвоїти фракцію на наступних виборах. Максимум — стати правлячою партією і сформувати уряд. У максимум не вірю, мінімум реальний. Це відверто проросійський «Опоблок». Більшу небезпеку становлять нібито українські сили на зразок «Батьківщини». Вони рвуть на собі вишиванку, мовляв, патріоти. Але ж всі пам’ятають угоду Юлії Тимошенко з Кремлем. Основна ставка Росії — саме на Тимошенко. У Кремлі зрозуміли, що привести сюди відверто проросійську владу не вдасться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Донбасу на умовах Москви перетворить Україну на болото — правозахисник

Якщо переможе «Батьківщина», буде як за Януковича. Зберігатиметься проєвропейська риторика. Будуть регулярні жести в бік Євросоюзу, щоб не розірвали Угоду про асоціацію, бо їхній бізнес почав адаптовуватися до її умов. Ми опинимося в нейтральному положенні: то кроки в бік Росі, то в бік ЄС. Тривалим такий стан бути не може. І закінчиться все тим, що знову доведеться вирішувати питання непарламентськими методами», — сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна навчила країни Балтії захищатися від РФ, — ветеран АТО

Повне інтерв’ю з Євгеном Диким читайте незабаром у журналі «Країна».

×