Розенблат збирається вийти під заставу у 7 млн гривень - ЗМІ

Нардеп заявив, що його родина має можливість внести таку суму.

Народний депутат Борислав Розенблат запевнив, що внесе 7 мільйонів гривень застави, щоб вийти на волю.

Про це повідомляє «Українська правда».

«Так, я маю намір вносити заставу. Згідно з законом, це буде протягом п’яти днів», — заявив він.

За словами Розенблата, його родина має можливість внести таку суму.

Окрім цього, нардеп повідомив, що раніше йому вже надягнули електронний браслет.

Нагадаємо, Рада дозволила притягнути Полякова до відповідальності. За відповідне рішення проголосували 250 нардепів. Таким чином народні обранці фактично проголосували за зняття недоторканності з Полякова. 

Того ж дня депутати дали згоду на притягнення Розенблата до відповідальності. За відповідне рішення проголосували 296 нардепів. 

Директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні Розенблат і Поляков. За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.