Саакашвілі нагадав про досвід служби українським прикордонником і пожартував про життя в "Борисполі"

Він автоматично має право на громадянство Нідерландів.

Позбавлений українського громадянства екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі розповів, що поки український паспорт з ним.

Про це він повідомляв в інтерв’ю «Українській правді».

Він додав, що його дружина — нідерландка і він автоматично має право на нідерландське громадянство, адже вони одружені чимало років.

«Мої діти з грузинськими паспортами також мають нідерландські паспорта. Цієї проблеми у мене немає. Але я цього свідомо не робив і не буду робити», — зазначив Саакашвілі.

Він навіть пожартував про те, де буде жити. 

«Я буду жити в транзитній зоні аеропорту «Бориспіль». Там зроблений хороший ремонт, мій друг там директор. Я сподіваюся, що він знайде мене там затишне місце. Це жарт, але я знайду можливості. Немає такого контролю, як вони думають. Я з багатьма на зв’язку в українській службі. Я колишній український прикордонник (він служив на ОКПП «Чоп» в 1986 році — ред)», — сказав Саакашвілі.

ВідеоАдміністрація Президента офіційно підтвердила позбавлення Саакашвілі українського громадянства

Також він нагадав, що, враховуючи армійські та інститутські роки і життя у Києві, він 12 років прожив в Україні.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко Саакашвілі позбавив громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Про це повідомили в Адміністрації президента.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися законного права повернутися в Україну.