Саакашвілі позбавили українського громадянства через приховані факти у біографії - Геращенко

Екс-очільник Одещини заочно заарештований у Грузії.

Колишнього очільника Одеської області Міхеіла Саакашвілі позбавили громадянства України через недостовірні дані в анкеті. Про це повідомляють джерела ТСН.

Два роки тому, коли отримував український паспорт, він не вказав в анкеті, що перебуває під слідством. А сам був заочно заарештований у Грузії.

ВідеоСаакашвілі втратив українське громадянство

Народний депутат Антон Геращенко також підтвердив втрату громадянства України колишнім головою Одещини. За його словами, генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, про які Києву було невідомо під час надання Саакашвілі громадянства.

За словами Геращенка, Саакашвілі навмисно приховав ці факти.

«Рішення про скасування статусу громадянина приймається у випадку, якщо особа, яка бажає отримати громадянство України, надала завідомо неправдиві дані, збрехала, надала фальшиві документи або приховала важливий факт зі своєї біографії», — зазначив народний депутат.

Михаил Саакашвили действительно лишён статуса гражданина Украины. Это сделано в строгом соответствии с Законом на ос…


Опубліковано Антоном Геращенком 26 липня 2017 р.

Нагадаємо, колишній президент Грузії та екс-очільник Одещини Михеїл Саакашвілі втратив українське громадянство. Інформацію, яку раніше розповсюдили у Мережі, ТСН підтвердили поінформовані джерела. 

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко наприкінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта його було призначено головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посту очільника Одещини Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок та просуванні на керівні посади у райадміністраціях «старих корупціонерів». Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.