Саакашвілі виступив з відеозверненням з приводу позбавлення його українського громадянства

Екс-глава Одеської ОДА вважає, що його хочуть змусити отримати статус біженця.

Колишній голова Одеської області Міхеіл Саакашвілі виступив з відеозверненням з приводу позбавлення його громадянства України.

Саакашвілі заявив, що «відчуває себе простим українцем» і зазначив, що живе в Україні більше 13 років. Колишній голова Одеської ОДА заявив, що він володіє лише одним громадянством — українським.

«Зараз мене хочуть змусити отримати статус біженця. Цього не буде! Я не збираюся ніде залишатися і отримувати ніякого статусу! Я буду домагатися законного права повернутися в Україну!», — заявив Саакашвілі.

При цьому він не сказав, де зараз перебуває і коли збирається повернутися в Україну.

Нагадаємо, колишній президент Грузії та екс-очільник Одещини Михеіл Саакашвілі втратив українське громадянство. Інформацію, яку раніше розповсюдили у Мережі, ТСН підтвердили поінформовані джерела. 

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко наприкінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта його було призначено головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посту очільника Одещини Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок та просуванні на керівні посади у райадміністраціях «старих корупціонерів». Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент. 

ВідеоСаакашвілі втратив українське громадянство